TR

Hizmetlerimiz

Anasayfa / Hizmetlerimiz

Kurulduğu ilk gün 1 tek araç ile yola başlayan firmamız, bugün 70 adet öz mal araç ve 82 kişilik çalışanı ile yoluna devam etmektedir.

Aytaş lojistik maliyetleri minimize etmekte ve müşterilerimize maliyet avantajı sağlamaktadır. Aytaş Lojistik müşterileri tarafından tercih edilen bir firma olduğundan dolayı gücünü müşterilerden almaktadır…
Aytaş Lojistik kurumsal bir firmanın gerektirdiği bütün yükümlülükleri yerine getirmektedir. İş sağlığı, personel kılık kıyafeti, tecrübeli ve bilgili operasyon elemanları ile müşterilerine daha iyi hizmet sunmaktadır. Taşımalarla ilgili belgelerimiz eksiksiz olup, tüm taşımalar için yük sigortamız da bulunmaktadır. Yükünüze göre profesyonel çözümler Aytaş Lojistik de. Aytaş Lojistik; lojistik sektöründe saymakla bitmeyen bir çok teknolojik gelişmeye ayak uydurmaktadır ve rekabet güçlerini arttırmak için müşterilerinin emrine sunmaktadır. Bizler bugünün işini zamanında yapıp, bu günden yarının işini düşünmekte olan bir ekip ruhuyla çalışmaktayız ve bu bizim işimize inanılmaz bir ivme kazandırmaktadır. Neresinden bakılırsa bakılsın ortada potansiyeli yüksek ve bu güne kadar yapılanlarıyla geleceği çok parlak bir sektöre sahibiz. Yarınlarımıziçin bu sektöre düşünülenden çok daha fazla ihtiyaç vardır. Böyle düşünen ve bize katılan müşteri, tedarikçi paydaşlarımızla, yönetici ve personellerimiz ile yapılacak daha çok işimiz var. Biz Aytaş Lojistik ailesi olarak işimizi seviyoruz.

Kıvançla belirtmek isteriz ki, sizlerin de takdiri ve ilgisiyle Aytaş Lojistik hızla yükseliyor.
Aytaş Lojistik ailesi olarak hizmet gücümüzü ve kalitemizi arttırmaya devam ettiğimize inandığımız bir yılı daha geride bırakarak yeni yıla çeşitli yeniliklerle girdik.

Tüm Hizmetlerimiz:

Konteyner Taşımacılığı > Detaylar

Lowbed Ağır Nakliye Taşımacılığı > Detaylar

Şehirlerarası Taşımacılık > Detaylar

Şehiriçi Taşımacılık > Detaylar

Parsiyel taşımacılık > Detaylar

Ambarlı Limanı Konteyner Taşımacılığı > Detaylar

Haydarpaşa Limanı Konteyner Taşımacılığı > Detaylar

Evyap Limanı Konteyner Taşımacılığı  > Detaylar

Yılport Limanı Konteyner Taşımacılığı > Detaylar

Dp Word Limanı Konteyner Taşımacılığı > Detaylar

Tekirdağ Akport Limanı Konteyner Taşımacılığı > Detaylar

Mersin Limanı Konteyner Taşımacılığı > Detaylar

İzmir Limanı Konteyner Taşımacılığı > Detaylar

Proje ve Ağır Nakliye Taşımacılığı > Detaylar


Konteyner Taşımacılığı , Lowbed Ağır Nakliye Taşımacılığı,  Şehirlerarası Taşımacılık, Şehiriçi Taşımacılık, Parsiyel taşımacılık, Ambarlı Limanı Konteyner Taşımacılığı,Haydarpaşa Limanı Konteyner Taşımacılığı, Evyap Limanı Konteyner Taşımacılığı, Yılport Limanı Konteyner Taşımacılığı, Dp Word Limanı Konteyner Taşımacılığı, Tekirdağ Akport Limanı Konteyner Taşımacılığı, Mersin Limanı Konteyner Taşımacılığı, İzmir Limanı Konteyner TaşımacılığıHizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0212) 876 53 92

Copyright © Aytas Lojistik 2021. Her Hakkı Saklıdır.
Top